15 000 dolarów w turnieju od BGaming

BGaming ogłasza turniej news item

BGaming ogłasza turniej news item

Popularna firma tworząca automaty online wśród graczy zdecydowała się na zorganizowanie specjalnego turnieju, w którym udział wezmą streamerzy. Pula nagród tego turnieju ma wynosić 15 000 dolarów, a sam turniej odbędzie się pomiędzy 10-31 sierpnia. Osoby biorące udział w wydarzeniu będą musiały uzbierać konkretne kombinacje wygrywające, jednocześnie prowadząc oczywiście transmisje na żywo. Przedstawiamy, co warto wiedzieć na ten temat.

 

Jak wziąć udział w konkursie?

Jeśli jesteś osobą, która prowadzi regularnie transmisje na żywo na platformie Twitch lub Youtube, z pewnością będziesz zainteresowany wzięciem udziału w tym konkursie. Turniej o nazwie BGaming Streamers Race (Wyścig Streamerów BGaming) wymaga od nowych uczestników, aby posiadali konto na Twitchu lub na Youtubie. Do tego muszą oni streamować następujące darmowe sloty wypuszczone przez producenta: Lucky Lady Moon MEGAWAYS, Aztec Magic Bonanza lub Bonanza Bilion. Transmisja na żywo musi być prowadzona pomiędzy 10-31 sierpnia i nie ma żadnych limitów odnośnie do tego, z jakiego kasyna internetowego mogą korzystać streamerzy.

 

Jak wygrać w BGaming Streamers Race?

Samo wzięcie udziału w turnieju to oczywiście dopiero część wstępna. Streamerów z pewnością będzie interesować przede wszystkim to, co trzeba zrobić, aby wylądować na jednej z czołowych pozycji rankingu. Liderzy wyścigu streamerów będą wybierani na podstawie przesłanych rezultatów. Wygrane będą przydzielane w następujących kategoriach: Multiplier Hero (Bohater Mnożników), Scatters Champion (Czempion Scatterów) oraz The Greatest Showman (Najlepszy Showman).

Zacznijmy od wyjaśnienia, czym jest kategoria gry kasynowe Multiplier Hero. Została ona stworzona, aby wyłonić zwycięzcę na podstawie największej sumy zebranej przez uzyskane mnożniki na streamach podczas trwania turnieju. Jeśli natomiast chodzi o Scatters Champion, zwycięzca w tej kategorii będzie musiał zebrać 6 symboli Scatter w automatach i być pierwszą osobą, która prześle wygrany rezultat. Ostatnia kategoria, The Greatest Showman, jest specjalnym pomysłem przygotowanym przez BGaming, który ma na celu wyłonić najbardziej ekscytujące momenty uchwycone na transmisji.

 

Więcej o puli nagród i wynikach

Na tym nie kończą się informacje, których warto zaczerpnąć na temat turnieju organizowanego przez BGaming. Aby zostać jedną z osób, której uda się zdobyć wygraną z łącznej puli nagród 15 000 dolarów, konieczne będzie przesyłanie rezultatów w różnych kategoriach oraz śledzenie tabeli liderów w czasie rzeczywistym. Tabelę znajdziecie na oficjalnej stronie turnieju Streamers Race, a jeśli się Wam poszczęści, będziecie jednymi ze zwycięzców korzystających z puli 15 000 dolarów. Łączna pula nagród w Multiplier Hero to 11 000 dolarów (5 zwycięzców), w Scatters Champion 3000 dolarów (3 zwycięzców) oraz 1000 dolarów w The Greatest Showman (1 zwycięzca).

 

Author: Marion Duncan