Dragons Clusterbuster – nowy slot od Red Tiger

Red Tiger podbija rynek news item

Red Tiger podbija rynek news item

Producenci gier hazardowych wydają się niezwykle aktywni w ostatnich miesiącach, co jest całkiem normalne w okresie letnim. Na początku roku producenci zaczynają pracować nad swoimi najlepszymi grami i zazwyczaj wypuszczają je na początku lata, aby gracze mieli z czego korzystać w czasie urlopów. Jednym z producentów, którzy zdecydowali się przedstawić swój nowy slot jest Red Tiger. Przygotował on grę ze szczególnym bonusem, o którym chcielibyśmy powiedzieć więcej poniżej. Zapraszamy do lektury.

 

Nowa gra od Red Tiger wzbudza zainteresowanie

Ostatnio bardzo dużo działo się i iSoftBet i raczej skupiliśmy się na tym dostawcy gier hazardowych. Nie od razu zauważyliśmy, że nasz kolejny ulubiony producent zrobił coś, czego jeszcze nie był w stanie żaden inny dostawca. Przygotował on specjalną funkcję, która łączy się z bonusem oferowanym przez slot.

Na początku chcielibyśmy jednak przypomnieć, dlaczego to właśnie Red Tiger jest jednym z naszych ulubionych producentów. Wizytówką każdej firmy tego typu są oczywiście jej gry. Na podstawie slotów od Red Tiger widać, że są one dopieszczone pod każdym względem. Każda z nich ma swój własny motyw, który jest nie tylko przemyślany, ale również ciekawy dla graczy.

Liczy się również wysoka jakość maszyn, a także innowacyjność, której nigdy nie brakuje w przypadku Red Tiger. Producent nigdy nie poprzestaje na sprawdzonych metodach – uwielbia eksperymentować i improwizować, co widać właśnie na podstawie ostatniej gry zaproponowanej przez tego producenta, a jest nią Dragons Clusterbuster.

 

Jak działa nowy slot od Red Tiger Dragons Clusterbuster

Dragons Clusterbuster nie jest pierwszym automatem od Red Tiger, który ma motyw fantastycznych stworzeń, na przykład smoków, jak w przypadku Dragons Clusterbuster. Nie jest to również pierwszy slot, który korzysta ze specjalnej funkcji Clusterbuster. Jednak dopiero w tym automacie została ona pełnoprawnie nazwana oraz zaprezentowana.

Jak zawsze, zacznijmy od podstawowych faktów na temat tej maszyny hazardowej, zanim przejdziemy do szczegółów na jej temat.

  • Nazwa: Dragons Clusterbuster
  • Producent: Red Tiger
  • RTP: 96%
  • Bębny: 9
  • Linie wygrywające: –
  • Zmienność: Wysoka
  • Minimalny zakład: 0,1
  • Maksymalny zakład: 200

Pierwsze, co może zaskoczyć graczy, to z pewnością brak linii wygrywających. Okazuje się, że ten slot nie potrzebuje żadnych linii, ponieważ działa in na zasadzie klasterów. Jeśli obok siebie znajdują się takie same symbole i stworzą klaster z co najmniej pięciu symboli, to znikają one z siatki, aby na ich miejsce wskoczyły symbole, które były nad nimi, a z kolei nad tamtymi pojawiają się zupełnie nowe, które tworzą kolejne klastery.

Im więcej symboli w klasterze, tym lepiej, ponieważ można pozbyć się symboli i zdobyć dodatkowe wygrane. Z pewnością nie dziwi graczy teraz informacja o 9 bębnach – powinno być ich więcej w slocie, aby gracze mogli uzbierać większe klastery. Linii na siatce jest również 9, co obiecuje wiele możliwości.

 

Szczególny bonus w Dragons Clusterbuster

Jeśli chodzi o samą szatą graficzną oraz ścieżkę dźwiękową, jak zawsze w przypadku Red Tiger jest bardzo przyzwoicie. Same symbole są dość proste i raczej nie znajdziemy tutaj nic szczególnego, chociaż kiedy dojdziemy już do bonusów, czeka na nas niespodzianka.

Główny bonus Dragons Clusterbuster polega na smoczych jajach uwięzionych na samym środku siatki. Aby je uwolnić, gracz musi zdobyć klaster wokół kwadratowej obręczy, która je więzi. Uwolnienie pierwszego jaja sprawia, że gracz dodaje do gry bonus w postaci losowego usuwania nisko płatnych symboli.

Następnie na środku pojawia się kolejne jajo, które tym razem po uwolnieniu oferuje 20 symboli wild, które zostają zupełnie losowo rozniesione na siatce. Uwolnienie ostatniego jajka jest najtrudniejsze, ale za to bonus oferowany przez nie jest najciekawszy. Na siatce wybieranych jest 13 symboli, które dostają losowy mnożnik od x2 do x100.

Kiedy już wszystkie smocze jaja zostaną uwolnione, na środku pojawia się napis „Free Spins”, który daje możliwość zdobycia darmowych spinów, jeśli zostanie uwolniony jak wcześniej smocze jaja. Trzeba przyznać, że zdobycie wszystkich bonusów może zająć trochę czasu głównie ze względu na wysoką zmienność slotu, ale ostatecznie się to opłaca.

 

Nasza opinia na temat Dragons Clusterbuster

Nowa gra od Red Tiger jak najbardziej nas nie zawiodła. Cieszymy się, że producent postanowił pobawić się zupełnie nową funkcją, która okazuje się naprawdę ciekawa. Czekamy na więcej maszyn z Clusterbuster, ponieważ chętnie zobaczymy ją w zupełnie nowej odsłonie, może nawet jeszcze trochę bardziej dopracowaną, ponieważ wiemy, że Red Tiger widzi w niej niesamowity potencjał, jak my.

 

Author: Marion Duncan