Najlepsze gry ostatniego tygodnia – Kika casino

hazardowe ostatniego tygodnia news item

hazardowe ostatniego tygodnia news item

Mimo że mamy swoich ulubieńców wszech czasów, to zawsze cieszymy się, kiedy możemy pograć w zupełnie nowe sloty. Ostatni tydzień przyniósł nam naprawdę sporo automatów, które zaskoczyły nas wysoką jakością, funkcjami, a także niespotykanymi funkcjami. Chcemy podzielić się naszymi znaleziskami z użytkownikami naszej strony, więc zapraszamy do lektury.

 

Book Hotfire

Slotem, który od razu zwrócił naszą uwagę był bez wątpienia Book Hotfire. Jest to szczególny automat, który powstał przy połączeniu sił dwóch dobrych producentów, czyli Yggdrasil oraz AceRun. Z pewnością nasi czytelnicy jeszcze nie słyszeli o AceRun, co nas wcale nie dziwi, ponieważ jest to zupełnie nowy dostawca, który tak naprawdę zadebiutował przy pomocy Book Hotfire.

O samej maszynie można powiedzieć dużo, ponieważ jest ona jedną z ciekawszych z ostatniego tygodnia. Sama gra hazardowa wygląda dość klasycznie i część symboli również należy do bardziej klasycznej części, ale nie można jej w żadnym wypadku nazwać nudą, ponieważ ma dobrze przemyślany bonus, który wymaga od gracza zbierania symboli ksiąg, a te z kolei mogą zaoferować maksymalną wygraną, która wynosi aż 6 440 x stawka gracza.

 

Fruits & Gold

Kolejną grą na naszej liście jest Fruits & Gold, które tylko z pozoru wygląda bardzo niewinnie. Slot został przygotowany przez obecnie coraz bardziej popularnego dostawcę, którym jest Amusnet Interactive. Fruits & Gold jest ostatnią grą, którą można spotkać od tego producenta i bazując na nim można ocenić, że kolejne projekty z pewnością będą zapowiadać się ciekawie. Grupa Amusnet Interactive jest bardzo kreatywna – w przypadku ostatniej gry postanowili połączyć klasykę wraz z luksusowym złotem, które może przynieść wysokie wygrane i bonusy. Ten automat online już można znaleźć w większości kasyn online.

 

Greedy Wolf

Nie mogliśmy również nie wspomnieć o slocie, który może nie jest według nas najbardziej odkrywczy, ale musimy przyznać, że bardzo dobrze bawiliśmy się, grając w niego. Możliwe, że do niego nie wrócimy, ale uważamy, że jest to wysokiej jakości slot, który z pewnością przypasuje wielu graczom. Z tytułu można się domyślić motywu tej gry i rzeczywiście mówi on o całkiem znanej, szczególnie dzieciom, bajce o trzech świnkach i wilku. Pragmatic Play postarał się, aby szata graficzna wyglądała idealnie i była atrakcyjna, a dodatkowo można się spodziewać 20 linii wygrywających oraz symbolu wild, który pojawia się całkiem często.

 

Money Jar

Jeśli lubisz ekstremalne sloty, w których dużo się dzieje, to powinieneś również polubić Money Jar dostępny w najlepszych kasynach online. Automat został wyprodukowany przez dość świeżego producenta, czyli Slotmill, który jednak powoli toruje sobie drogę do listy najlepszych. To, co wyróżnia tę grę od wielu innych, jakie można znaleźć na rynku, to bardzo ciekawa szata graficzna, która przypomina styl z Betty Boop. Liczby mówią same za siebie i prezentują się naprawdę dobrze, ponieważ Money Jar oferuje możliwość maksymalnej wygranej 20 000 x stawka gracza oraz aż 46 656 linii wygrywających. Żaden gracz jeszcze nie zdążył powiedzieć, że się znudził grą, ponieważ jest to na ten moment niemożliwe.

 

Rumble Ratz Megaways

Jedną z gier, która nas zaskoczyła, i jeszcze nie jesteśmy w stanie stwierdzić, czy na dobrze, to Rumble Ratz Megaways przygotowana przez Kalamba. Slot przedstawia ciekawą historię kotów i myszy, które walczą o pozycję na szczycie. Poza ciekawą historią slot może pochwalić się dobrą szatą graficzną, ścieżką dźwiękową, która pasuje do sytuacji oraz oczywiście funkcją Megaways, która tak naprawdę nigdy nie zawodzi.

 

Forge of Fortunes

W końcu mamy okazję opowiedzieć trochę o najnowszej grze od NetEnt. Motyw kopalni oraz wartościowych kryształów do zdobycia jest naprawdę popularny i nie jest niczym nowym. NetEnt wie jednak, w jaki sposób przerobić zużyte motywy na coś zupełnie nowego. Po pierwsze producent przygotował siatkę 3 x 1, co już jest dość szczególne. Następnie przygotował ciekawą rundę bonusową z respinami, które mogą zaoferować nawet do 2500 x stawka. Slot jest szczególny, więc sprawdzaliśmy go z przyjemnością.

 


Author: Marion Duncan