BGaming ogłasza turniej z pulą $15 000

BGaming wypuszcza turniej news item

BGaming wypuszcza turniej news item

Dostawca treści w branży hazardowej, firma BGaming, ogłosiła w piątek, że uruchomiła swój pierwszy konkurs dla streamerów internetowych automatów do gier z pulą nagród $15 000. Wydarzenie odbędzie się online w dniach 10–31 sierpnia i będzie wymagało od uczestników zebrania konkretnych zwycięskich kombinacji i emocjonalnych momentów podczas streamowania automatów BGaming na Twitchu i Youtube. Jeśli ta inicjatywa brzmi dla Was interesująco, poniżej przedstawiamy wszystkie przydatne informacje na jej temat.

 

Zasady turnieju

Na początek spójrzmy na to, jakie wymogi związane są z przystąpieniem do turnieju. Aby wziąć udział w wyścigu BGaming Streamers Race, uczestnicy muszą mieć konto Twitch lub YouTube i transmitować dowolne z trzech następujących automatów BGaming: Bonanza Billion, Lucky Lady Moon Megaways i Aztec Magic Bonanza. Ma to odbywać się między 10 a 31 sierpnia. Warto przy tym wspomnieć, że BGaming nie stawia ograniczeń co do wyboru kasyna online do transmisji strumieniowych i nie jest wymagana wstępna rejestracja.

Skoro już wiemy, jak wyglądają wstępne zasady przystąpienia do turnieju, zobaczmy teraz, w jakich kategoriach można uzyskać wygraną. Liderzy Wyścigu Streamerów zostaną wyłonieni na podstawie przesłanych wyników w następujących nominacjach: Multiplier Hero (Bohater mnożnikowy), Scatters Champion (Mistrz Scatterów) i Greatest Showman (Najlepszy Showman).

Kategoria Multiplier Hero nagrodzi streamerów z największą sumą przesłanych mnożników zebranych w transmisjach w czasie trwania wyścigu. Natomiast kategoria Scatters Champion będzie wyzwaniem dla streamerów, aby zebrali sześć symboli rozproszonych w slotach. Streamer, który jako pierwszy zdoła tego dokonać, otrzyma wygraną po przesłaniu wyniku. Wreszcie, kategoria Greatest Showman będzie przydzielana na podstawie najbardziej ekscytujących momentów wideo uchwyconych podczas transmisji.

 

Co jeszcze warto wiedzieć?

Na tym nie kończą się informacje, o których warto się dowiedzieć w związku z turniejem od BGaming. Uczestnicy Wyścigu Streamerów będą mogli przesyłać wyniki w wielu kategoriach i śledzić swoje pozycje w tabeli liderów w czasie rzeczywistym na oficjalnej stronie Wyścigu Streamerów. Liderzy wyścigu rozlosują pulę nagród w wysokości 15 000 $.

Kate Puteiko, kierownik ds. marketingu produktu w Bgaming, skomentowała: „Widzimy znaczące zmiany w osobowości naszych graczy: średni wiek naszych graczy zmienia się z trzydziestu do dwudziestu lat. Ta nowa generacja fanów automatów do gier stymuluje rozwój społeczności streamingowej, czyniąc streamerów zaufanymi influencerami w branży”.

„Widzimy rosnące zainteresowanie naszymi grami ze strony streamerów i oczywiście jesteśmy zainteresowani zachęcaniem ich do częstszego grania w nasze gry. Wsparcie i rozwój społeczności streamerów są jednymi z naszych priorytetów, a w przyszłości przygotujemy jeszcze więcej wydarzeń dla streamerów” – podsumowała.

 

Author: Marion Duncan