NetBet i FeedConstruct łączą swoje siły

Europejski rynek jest łakomym kąskiem dla wielu firm, które funkcjonują w branży hazardu. Z tego powodu nikogo nie dziwi fakt, że kolejne przedsiębiorstwa starają się rozwinąć swoje skrzydła i skorzystać z takiej szansy. FeedConstruct oraz NetBet nawiązują partnerską współpracę, wkraczając na europejski rynek.

 

Na czym polega współpraca firm?

NetBet to znany i lubiany operator kasyn, który dodatkowo świadczy usługi jako bukmacher. Jako że przedsiębiorstwo radzi sobie bardzo dobrze, zarządzające nim osoby postanowiły nawiązać współpracę z FeedConstruct. Przez to NetBet stał się jednym z jej partnerów. Współpraca ma na celu pozwolić firmie NetBet wykorzystać produkt stworzony przez FeedConstruct – BetGuard. Jest to nic innego, jak rozwiązanie pozwalające na zarządzanie ryzykiem oraz ulepszony handel. Co szczególnie ważne, rozwiązanie to pozwala jednocześnie zminimalizować ryzyko poniesienia strat finansowych przez operatorów bukmacherskich. Dzięki takiemu zapewnieniu bukmacherzy mogą zapewnić sobie wyższą opłacalność poprzez bezpieczne operacje handlowe.

W celu zaczerpnięcia większej ilości przydatnych informacji na temat tego, jak będzie wyglądać współpraca między tymi dwoma firmami, warto będzie odnieść do słów zastępcy CEO FeedConstruct. Jak zatem mówi Artashes Sargsyan: „Jesteśmy bardziej niż kiedykolwiek wcześniej zmotywowani do przeprowadzenia naszej misji wspierania partnerów przy wykorzystaniu niezawodnych rozwiązań, które mają na celu zabezpieczenie balansu pomiędzy wydajnością operacyjną oraz zaangażowaniem graczy.” Firma stara się zatem w jak najlepszy możliwy sposób pomóc NetBet w zmaksymalizowaniu zysków poprzez dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań związanych z zakładami sportowymi.

 

Więcej o FeedConstruct

Zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy są zapoznani z zakresem działalności prowadzonej przez firmę FeedConstruct. Warto zatem wspomnieć, że jest to firma powstała w 2014 roku, która ustabilizowała swoją pozycję na rynku jako jeden z wiodących dostawców danych sportowych. Dzięki swojemu zaangażowaniu oraz innowacyjnemu podejściu do świadczenia usług, firma doświadczyła bardzo szybkiego rozwoju oraz podbiła świat bukmacherski. Wszystko to za sprawą unikatowych produktów oraz szerokiego zakresu obsługiwanych sportów.

Firma stara się w sposób dokładny sprostać oczekiwaniom stawianym przez jej klientów, dzięki czemu oferuje kompletny zakres rozwiązań związanych ze źródłami danych. Klienci mogą mieć do czynienia z takimi rozwiązaniami, jak streaming video na żywo, dane ze skautingu na żywo, kursy, system statystyk, a także opracowanie innowacyjnych narzędzi. Dodatkowym elementem potwierdzającym jakość świadczonych usług przez FeedConstruct jest niewątpliwie to, że w kwietniu tego roku firma odebrała nagrodę „Innovator of the Year” podczas wręczenia nagród International Gaming Awards w Londynie. Jest to bardzo ważne osiągnięcie dla firmy, które odebrane zostało przez dyrektora FeedConstruct, George’a Arabatliana. Jesteśmy ciekawi tego, co wyniknie ze współpracy pomiędzy NetBet i firmą FeedConstruct.

 

Author: Marion Duncan